Polish Warriors 2

Forum klanu PolishWarriors2


#1 2014-05-30 16:15:09

 Warga

Lider

Call me!
Zarejestrowany: 2014-05-29
Punktów :   

O sobie

Można coś tam wspomnieć o sobie, lepiej się poznać

ja ogólnie na CoC'u spędzam dużo czasu, bo można na tym grać w trakcie robienia prawie wszystkiego, z racji tego że to gra na komórce. Trenuję w klubie Piłkarskim z B klasy, i teraz albo będę robił technika teleinformatyka z kursem htmla, albo pójdę do LO na mat-inf-fiz. Uwielbiam czytać książki, komiksy, czasopisma, artykuły na internecie, wywiady, mangi, po prostu uwielbiam czytać, i bardzo lubię tez na ten temat rozmawiać. tak samo jest z serialami, uważam że są o niebo lepsze od filmów, które są mniej treściwe i kończą się po dwóch godzinach, no a serial? Dziesiątki sezonów, setki odcinków, tysiące godzin spędzonych na oglądaniu jakiegoś serialu. oglądnąłem już baardzo dużo, a teraz oglądam ok 6-7 innych. Dawniej lubiłem na komputerze zagrać w cs'a (Miałem własny serwer, na innym byłem adminem, jeszcze na innym adminem technicznym), Wiedźmina (Moja ulubiona seria gier (jak i książek, BTW) - leżą u mnie na półce, i czekam na ostatnią część gry Dziki Gon. Teraz już tak nie gram jak dawniej, zajmuję się trochę grafiką komputerową, filmy, obrabianie, i lubię też zabawę w Power Pointcie czy Excelu. Chyba wystarczy


Hala Madrid!
http://i59.tinypic.com/2weew68.jpg

Offline

 

#2 2014-05-31 20:46:44

Dev

Member

Zarejestrowany: 2014-05-31
Punktów :   

Re: O sobie

No to może ja zacznę oprócz tego że gram w Clash of Clans plus tam wychodzenie ze znajomymi i tam inne takie pierdoły lubię pograć w star crafta 2 bądź lola No i oczywiście poczytać to co wypisujecie na coc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.musa.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl www.buuu.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl